Хлопець нагодував в ресторані двох безпритульних дітей. Коли йому принесли рахунок він застиг в здивуванні

Чоловік замовив обід і сидів в очікуванні своєї порції. За вікном ресторану він помітив дещо цікаве. Маленький хлопчик уважно спостерігала, як люди обідали і ковтала слину. Поруч з ним стояла його сестричка і також жадібно дивилася на їжу. Чоловік вирішив нагодувати голодних дітей. Але те, що трапилося після, здивувало його.

Андрій запросив дітей присісти поруч і поцікавився, чого б вони хотіли з’їсти. Діти, не промовивши ні слова, показали на тарілку Андрія.

Чоловік замовив малюкам такі ж страви. Коли їжу принесли, хлопчик ледве стримувався, щоб тут же не накинутися на неї. Однак сестра повела його вимити руки.

Діти швидко впоралися зі своїми порціями і, подякувавши Андрію, спішно вийшли з ресторану.

Свій обід чоловік продовжував з посмішкою і почуттям виконаного обов’язку. Він попросив у офіціанта рахунок, а коли заглянув у нього, то застиг у здивуванні.

Там не було жодної цифри. Лише записка, яка свідчила: «Неможливо допомогти всім, однак дещо для людства ви сьогодні зробили. Ви допомогли тим, хто цього потребував».

Андрій не очікував такого подарунку від ресторану. Тепер він точно вірить в карму і доброту людського серця.

А ви, вірите?!

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Хлопець нагодував в ресторані двох безпритульних дітей. Коли йому принесли рахунок він застиг в здивуванні