Холодна ніч під Верховною Радою: активісти співали пісні та палили дрова

Ніч біля Верховної Ради минула спокійно, попри те що ані мітингувальники, ані поліцейські з урядового кварталу так і не пішли.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

Посеред вулиці Грушевського та у Маріїнському парку залишається близько 50 наметів. Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що  правоохоронці не збираються силою відтісняти мітингарів.

Протестувальники зазначили, що  готові простояти біля парламенту кілька днів, аж доки депутати не виконають їхні вимоги. Для них вночі підвозили дрова, оскільки на вулиці було досить прохолодно. Активісти не спали та охороняли зайняту територію, відганяючи сон піснями під баян.

Всі під’їзди до урядового кварталу наразі перекриті, скрізь патрулюють правоохоронці, на всіх арках до дворів чергує Нацгвардія: правоохоронці очікують провокацій.

Поліція заявляє, що не має повноважень звільняти вулицю Грушевського для проїзду, рішення щодо цього – у віданні київської влади.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Холодна ніч під Верховною Радою: активісти співали пісні та палили дрова