Леся Нікітюк купила будинок: заробила чесною працею

Українська телеведуча Леся Нікітюк здійснила давню мрію і купила будинок для своїх батьків.

Нещодавно Леся Нікітюк дала інтерв’ю журналістам, в якому розповіла про одну здійснену мрію. Українська знаменитість мріяла купити будинок — причому не тільки собі, а й батькам.

«Коли я купила батькам будинок, здійснилася моя мрія. За моїм планом, це повинно було статися раніше. Ми завжди жили в маленькій квартирі площею 47 кв. м. Вважаю, що кожен повинен щось зробити для батьків. Вони вірили в мене, завдяки чому я йшла своєю дорогою. Тепер хочу, щоб на пенсії мої найрідніші жили в своєму будинку, годували курочок і няньчили внуків на свіжому повітрі», — розповіла Нікітюк.

Як стверджує телеведуча, для того, щоб бажання здійснювалися, необхідно зробити дошку бажань і повісити її напроти дзеркала.

«Свої бажання треба бачити і пам’ятати кожен день. Цілі ставити так, щоб вони були необхідністю, як поїсти або випити води. І третє — вибирати позитив, гарний настрій і здоров’я», — вважає Леся Нікітюк.

Джерело: poshepky.com

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Леся Нікітюк купила будинок: заробила чесною працею