НА МОРЕ З ДИТИНОЮ: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КУПАННЯ У МОРСЬКІЙ ВОДІ

Чим корисне море для дитини?

Коли дитина купається у морі і дихає морським повітрям у нього очищається кров, підвищується гемоглобін, а також зміцнюється імунітет. До того ж, у морській воді міститься велика кількість йоду, що благотворно позначається на роботі мозку, щитовидної залози. При дослідженнях вчених були відзначені цікаві факти, що чим частіше дитина буває на морі і купається у морській воді, тим вищими стають його інтелектуальні здібності: поліпшується пам’ять, концентрація уваги.

Якщо ваша дитина сильно дратується через дрібниці, постійно вередує, часто плаче, то це можна виправити (якщо, звичайно, немає медичних показань, тобто захворювань нервової системи,) купанням у морській воді, яке позитивно позначиться на нервовій системі. Яким чином це відбувається? Із давніх-давен існує таке лікування як псаммотерапія. Це лікування гарячим морським піском. Коли дитина вийде з води, витріть його рушником і нехай походить по розігрітому піску. Фахівці вважають, що псаммотерапія – це відмінний засіб, що поліпшує кровообіг, обмін речовин, а також заспокоює нервову систему.

До речі…

Морська сіль, яка накопичується на шкірі дитини, після купань у морі, надає свої лікувальні властивості ще протягом місяця, після того як ви повернетеся із відпочинку. Це так званий «соляний плащ».

Рекомендації, щоб пляжний відпочинок із дитиною не був зіпсований

Будьте уважні і стежте за тим, щоб дитина не пила морську воду, так як у ній можуть бути збудники кишкової палички і гепатиту А.

Не перебувайте з дитиною на пляжі в саме пекло. Це загрожує сонячним і тепловим ударом.

Не забувайте дитині одягати головний убір.

Використовуйте сонцезахисні креми.

Частіше пропонуйте малюкові пити воду.

Не залишайте дитину грати під палючим сонцем.

Слідкуйте за тим, щоб дитина перебувала у воді не більше 7-10 хвилин, щоб уникнути переохолодження. Купатися краще з інтервалом 25-30 хвилин.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

НА МОРЕ З ДИТИНОЮ: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КУПАННЯ У МОРСЬКІЙ ВОДІ