Порошенко ухвалив таємне військове рішення Турчинова

Президент України Петро Порошенко ухвалив таємний військовий указ, анонсований раніше секретарем РНБО Олександром Турчиновим 28 серпня 2015 року.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі глави держави, пише «Znaj.ua».

Мова йде про документ №304/2017, “військово-технічне співробітництво з окремими державами”. Деталі змін у законі, який безпосередньо стосується зовнішньополітичної та оборонної взаємодії, не розголошуються. Указ набув чинності ще вчора – у день його підписання, а контроль за дотриманням та виконанням норм повністю покладений на Турчинова.

Слід відзначити, що це вже не перше розпорядження Порошенка під грифом секретності: днями наближені до Адміністрації особи зазначали, що очікує підпису президента документ про надзвичайний стан та статус Донбасу.

У ньому, як припускають у близькому оточенні, чітко характеризується термін “російська окупація” – саме із ним українська сторона виступатиме із заявами у міжнародних судах.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Порошенко ухвалив таємне військове рішення Турчинова