Потрібна допомога! До Києва доставили тяжкопоранених бійців АТО

У Києві в Головному військовому клінічному госпіталі гостро потребують допомоги поранені бійці АТО.

Про це повідомила волонтер військового госпіталю Наталія Юсупова в своєму Facebook, пише “Обозреватель“.

Юсупова зазначила, що незважаючи на видиме затишшя на фронті, за останній час у сил АТО на Донбасі більше 10 поранених і 4 загиблих. За словами волонтера, київський шпиталь сповнений пораненими, старими і новими, в кожній палаті лежать атошники: “Є дуже важкі, ампутанти є, контужений, з онкологією, з травмами голови та ін”.

“Прошу всіх небайдужих людей допомагати госпіталю, самим складно справлятися. Зараз настають холоди, апетит загострився, та й одяг потрібен, вночі холодно і хлопці часто сплять одягненими. По потребам нам потрібно все те ж саме, вода, соки, йогурти, кава, чай, цукор, ковбасні вироби, сир, фрукти. З одягу кофти на замках, спортивні костюми, футболки, можна вже і куртки”, – написала вона.

Як зазначила Юсупова, лікарняний раціон дуже мізерний, але бійці не мають можливості бігати в магазини на милицях і візках.

“Це наші захисники і ми повинні їм допомогти. Нічого зайвого, тільки необхідне для нормального відновлення. Солдати в основному з віддалених міст, сіл від Києва, родичі приїжджають рідко, самі розумієте які зараз ціни і скільки коштує проїзд і переночувати в Києві багатьом ніде… Я Вас дуже прошу не залишатися байдужими, ми всі чекаємо закінчення війни і робимо все, щоб наші воїни видужували і відчували турботу, вони заслужили це!” – наголосила волонтер.

Наталя Юсупова також залишила контакти і реквізити для бажаючих допомогти пораненим бійцям:

тел. +380 (97) 282 64 14

карта для допомоги 4176 4900 0009 0459 Ветвіцька Наталя, Приват

 

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Потрібна допомога! До Києва доставили тяжкопоранених бійців АТО