Саакашвілі заявив, що готовий очолити новий уряд

Екс-президент Грузії, лідер “Руху нових сил” Міхеіл Саакашвілі заявив, що Україні потрібен нова влада і новий уряд, який він готовий очолити.

Про це Саакашвілі заявив на віче, що проходить 19 листопада на площі Конституції під ВР, повідомляє Українська правда.

“Україна потребує нової влади, створення нового уряду, маємо разом створити їх, я готовий робити це разом з вами. Маємо знайти нових людей для нового уряду … Я готовий разом з вами очолити цей процес і готовий очолити цей уряд, якщо потрібно”, – заявив Саакашвілі.

“3 грудня – початок “народного імпічмента”. … Ми створили інформаційні центри у кожному регіоні України. … 3 грудня – “година ікс”, для нас, для них і для країни. Я буду їздити по країні, піднімати людей, без жодних провокацій, мирно і спокійно, обґрунтовано, з конкретним планом і кандидатами на конкретні посади”, – зазначив лідер “РНС”.

“До 3 грудня ми чекаємо, якщо влада не виконує наших вимог, ми оголошуємо “народний імпічмент”, – додав Саакашвілі.

Участь у заході беруть кілька сотень людей, площа перед ВР заповнена. Зі сцени виступали активісти “РНС”, народні депутати Сергій Лещенко та Юрій Дерев’янко та ін.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Саакашвілі заявив, що готовий очолити новий уряд