Садовий прокоментував результати першого туру виборів президента України

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував результати першого туру президентських виборів в Україні, пише Zaxid.net.

Він сказав, що не здивований результатами виборів, адже українці показали, що «хочуть змін».

“Це однозначно вердикт українців. Українці хочуть змін. Українці втомилися говорити про корупцію і бачити, як ця корупція зростає. І якщо головнокомандувач в країні має 17% довіри і дуже велику недовіру, важко перемагати в цій війні, яка сьогодні є з боку Росії. Тому що корупція, яка роз’їдає країну зсередини – це той помічник, якого використовує російський агресор”, – сказав Андрій Садовий в ефірі 24 каналу.

Також Андрій Садовий заявив, що не здивований тим, що львів’яни віддали перевагу Порошенкові. Він додав, що дуже важливо, як лідери першого туру виборів проведуть свої кампанії у найближчі три тижні.

“Ми всі будемо вимагати дебатів, щоби кожен показав свій розум, показав свою команду – хто буде обіймати важливі посади: генеральний прокурор, міністр закордонних справ, керівник СБУ. Хто буде експертами, радниками. Від цього залежить наше майбутнє”, – сказав Садовий і підсумував:

“Але інтуїтивно я звик довіряти і я оптимістично дивлюся в завтрашній день”.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулось голосування за президента. За даними «Національного екзит-полу», у другий тур президентських виборів виходять актор Володимир Зеленський (30,6% голосів) і чинний президент Петро Порошенко (17,8%).

Юлія Тимошенко отримала 14,2% голосів і одразу ж відмовилась визнавати цей результат. Вона також заявила, що її команда захищатиме результати виборів. Також Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко заперечили чутки про їх можливе об’єднання.

Сам Андрій Садовий, нагадаємо, знявся з виборів на користь Анатолія Гриценка, який нараз на п’ятому місці.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Садовий прокоментував результати першого туру виборів президента України