Садовий визнав, що зустрічається з російським олігархом

Львівський міський голова, лідер політичної партії “Самопоміч” Андрій Садовий підтвердив, що періодично зустрічається зі співвласником російської “Альфа-Груп”, мільярдером Михайлом Фрідманом

Про це він заявив в інтерв’ю LIGA.net.

“А в чому ви бачите контакти з російськими олігархами? У нас війна з Росією, це правда. Але коли люди приїжджають до Львова, гуляють по місту, п’ють каву, у них що, написано на лобі – хто підтримує (війну з Україною – ред.), а хто не підтримує? Коли ви сидите в залі і слухаєте музику, і туди прийшов олігарх – вам треба встати і вийти? Як це має відбуватися? Поясніть мені, будь ласка?” – заявив Садовий.

При цьому він наголосив, що будь-які свої контакти має “виключно в інтересах громади Львова і інтересах українців”.

Разом з тим він не вважає Фрідмана, котрий є вихідцем зі Львова, наближеним до Кремля. Навпаки, стверджує він, чинна російська влада не ставиться прихильно до співвласника “Альфи”.

“Він щороку приїжджає до Львова разом з мамою, татом, дітьми. Наскільки я знаю, більшу частину свого життя він зараз живе в Лондоні, і у нього чимало проблем з російським істеблішментом, тому що його позиція не подобається керівникам сьогоднішньої Росії”, – зазначив Садовий.

Він додав, що з Фрідманом у нього немає ділових відносин, так само як із українськими олігархами.

“У нас немає ніяких офіційних контактів з Коломойським, Ахметовим, Льовочкіним або іншими. Бачуся я з тими чи іншими людьми? Так, іноді я деяких з них бачу. На різних прийомах, які відбуваються за участю президента, прем’єра … У чому проблема? От якщо я буду вести з ним переговори, щось продавати, тоді це кримінал”, – розповів міський голова Львова.

Джерело: Еспресо

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Садовий визнав, що зустрічається з російським олігархом