СБУ підозрює керівника Яворівського полігону у співпраці з російською розвідкою

Служба безпеки України підозрює керівника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Старичах на Львівщині в співпраці з розвідкою Генштабу Збройних сил Росії. Про це стало відомо з ухвали Шевченківського райсуду Києва, оприлюдненої в реєстрі судових рішень, повідомляє  “Zaxid.net”.

Як йдеться в ухвалі, слідчий СБУ звернувся до суду з клопотанням про арешт майна підозрюваного у кримінальній справі про державну зраду. В матеріалах СБУ зазначається, що у 2015-2016 роках «начальник загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Старичах на виконання завдань співробітників Головного управління розвідки Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації вчиняв дії, направлені на надання вказаній іноземній організації допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, шляхом збирання та передачі відомостей військового характеру».

Зазначається також, що підозрюваний добровільно передав співробітникам СБУ уривок паперу з надписом «quarto xmail.net», на звороті якого надрукована фраза «Затверджено наказом командира військової частини А 4150 від 30.12.2015 року № 755»; ноутбук, диски та паролі до програми, а також флеш-накопичувач, за допомогою яких він здійснював зв’язок з представниками ГРУ Генштабу ЗС РФ.

Відтак, суд задовольнив клопотання СБУ та наклав арешт на речі підозрюваного, які є доказами у кримінальній справі.

Зазначимо, що ухвала суду є процесуальною і остаточний вирок у справі за ч.1 ст.111 КК України ще не винесений. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 12 до 15 років.

Прізвище підозрюваного в ухвалі не вказане, але керівником загальновійськового полігону станом на початок 2017 року був Роман Огур. Зокрема, його декларація з вказанням посади оприлюднена в реєстрі декларацій.

ZAXID.NET звернувся до Служби безпеки України за офіційним підтвердженням інформації та очікує на відповідь.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки у Старичах на Львівщині, відомий як Яворівський полігон, є одним з найбільших в Україні військових полігонів. Там щороку відбуваються міжнародні військові навчання за участі країн НАТО «Репід Трайдент».

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

СБУ підозрює керівника Яворівського полігону у співпраці з російською розвідкою