Україна не атакуватиме бойовиків за допомогою важкої техніки.
Про це “Обозревателю” повідомив Василь Лабай, спікер штабу АТО пише Gazeta.ua.
“Наше важке озброєння відведено згідно з Мінським процесом. Наше озброєння завжди знаходиться у боєздатному стані, проте Україна дотримується Мінських угод”, – зазначив спікер.
Так Василь Лабай прокоментував низку публікацій в російських ЗМІ про те, що Україна нібито привела в боєздатний стан 600 самохідних артилерійських установок. Пропагандисти стверджують, що так ЗСУ приготувалися вдарити по позиціях бойовиків.
Українців залишили без додаткових канікул: у навчальних закладах відновили газопостачання