Сім снів, які попереджають про важливі події в житті

Всім людям сняться сни, але ми не завжди замислюємося про їх значення і можливості, на які вони вказують нам. Відомо, що Вищі сили спілкуються з нами виключно на рівні підсвідомості, яка стає уразливою, коли ми знаходимося в стані сну. Саме в такі моменти наш розум виходить на відкритий контакт з найтоншими енергетичними потоками, вловлюючи підказки Всесвіту і сигнали Згори.

Сон – відображення людини, дзеркало її дyші. У них ми здатні відчувати, діяти, радіти чи відчувати біль, відчувати все те, що відчуваємо в житті. Підсвідомість, працюючи як годинник, не дрімає і допомагає позбутися від стресу і перенапруги. Саме в нашій підсвідомості приховано енергетичний потенціал для вдосконалення і поліпшення майбутнього, і багато снів вказують саме на це.

Сновидіння не тільки показують наш психічний стан – вони відображають собою прийдешнє, до якого можна підготуватися, а при бажанні і змінити. Вплив подібних снів набагато триваліший за інших: він триває близько декількох місяців. Такий проміжок часу відводиться Всесвітом для прийняття вами важливого рішення і поліпшення свого життя.

1. Сон із закритими предметами. Часто нам сняться закриті предмети, які ми не в силах відкрити. Це може бути все, що завгодно: вікно, коробка, ящик або двері. Якщо уві сні ви стурбовані лише тим, щоб за всяку ціну щось відкрити, вам варто приділити цьому увагу. Вищі сили намагаються вас поінформувати. Вам необхідно бути уважнішими: від вас приховують щось важливе. Дізнавшись це, ви зможете позбутися від багатьох проблем.

2. Сон з отриманням дзвінка або повідомлення. Якщо уві сні з вами хтось наполегливо хоче зв’язатися, пам’ятайте: це Творець. Якщо вам сниться той, хто телефонує або мелькають повідомлення, значить, ваше життя ось-ось зміниться. Але для того, щоб досягти щастя, вам необхідно бути напоготові і приділяти увагу кожній дрібниці, щоб не пропустити вдалі можливості. Розгадка, як правило, лежить на поверхні.

3. Політ уві сні. Такий сон означає, що ви уникаєте відповідальності, вольових рішень й ініціативи. Вищі сили хочуть, щоб ви розрубали цей вузол і перестали тікати від своїх зобов’язань. Тільки виховавши себе, ви зможете подивитися на світ зовсім іншими очима.

4. Місячний диск уві сні означає, що ви стрімко розкриваєте свій творчий потенціал, однак побоюєтеся громадського осуду і провалу. Всесвіт натякає вам, що пора вийти із зони комфорту і змінити життя на краще, розкрити себе і звільнитися від нав’язаних рамок.

5. Сон про дорогу. Такі сни дуже символічні. Все залежить від того, які ви відчуваєте емоції, тримаючи уві сні напрямок. Якщо на вашому шляху немає перешкод, значить, в житті ви йдете в правильному напрямку, залишилося лише зробити один впевнений крок до власного щастя. Інша справа, коли у вашій подорожі ви натикаєтеся на підводні камені. У цьому випадку вас попереджають про те, що ви збилися з курсу, втратили своє призначення. Вам необхідно переглянути свої плани і бути більш пильними в справах, які опосередковано стосуються вас.

6. Сон про квіти. Побачити уві сні квітучі рослини – зустріти в недалекому майбутньому приємні зміни. Це стосується до всіх сфер життя. А ось квіти, які зів’яли, сигналізують про те, що ви ніяк не можете відпустити минуле. Вищі сили посилають вам підказку про те, що ви ходите по колу. Пора перегорнути сторінку і почати нове життя.

7. Сон, пов’язаний з водою. Якщо уві сні ви так чи інакше взаємодієте з водою, наприклад, п’єте її, купаєтеся, тoнeтe або споглядаєте, вам необхідно придивитися до того, вирує вода або, навпаки, вона спокійна. У першому випадку вам необхідно заспокоїтися і пережити складний період. У другому вас чекають клопоти, які можна вирішити шляхом напористості і проявленого завзяття.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сім снів, які попереджають про важливі події в житті