Собаки блокують рух машин, вони охороняють тіло збитого товариша автомобілем

У багатьох частинах світу бездомні собаки часто бродять усюди. Вони залежать один від одного для їжі, спілкування і теплого тіла, щоб спати поруч. Вони так само віддані один одному, інформує Ukr.Media.

На жаль, цей зв’язок може виявитися з несамовитими наслідками. Відео на YouTube, показує нам почуття жалю, яке відчувають собаки до свого друга.

Собака, яка потрапила під машину, лежить посеред дороги в центральному Китаї. Можна спостерігати рух навколо тіла собаки. Сумна сцена посилюється захисниками збитої собаки: четверо товаришів по команді охороняють її і чекають, коли вона «прокинеться». Можна побачити, як собаки підштовхують її, намагаючись розбудити, але це марно. Вона пішла.

Собаки буквально зупиняють рух, змушуючи автомобілі об’їжджати їх.

За словами очевидців, собаки чекали і чекали, коли їх друг прокинеться. Вони, як і люди, можуть проявляти глибоке співчуття, відчувати біль і відчувати глибоке відчуття втрати.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Собаки блокують рух машин, вони охороняють тіло збитого товариша автомобілем