Сьогодні іменини святкують Юлії: значення імені

Походження імені Юлія. Ім’я Юлія українське, православне, католицьке, грецьке. Синоніми імені Юлія. Іулія, Юліана, Юліанна, Джулія, Жюлі, Жулія, Юйле, Хулія, Джуліана, Жулиана, Хулиана, Жюльєн, Жюльєна, Жюльєн, Юліані, Джилліан. Коротка форма імені Юлія. Юля, Юла, Юлюся, Юлечка, Юленька, Юліца, Ліана.

Ім’я Юлія (стар. Іулія) має дві версії походження. За першою з них, ім’я прийшло в українську мову з грецької мови і означає «кучерява», «хвиляста», «пухнаста». За другою версією, ім’я з латинської мови і в перекладі означає «липнева» або «з роду Юліїв». У скандинавських країнах часто ім’ям Юлія називають дівчаток, які народилися в грудні (за співзвучністю зі словом «jul» — «Різдво»).

Ім’я Уляна є самостійним іменем, але багато хто вважає його народною формою імені Юлія. Уляна походить від Іуліанія (чоловіче ім’я — Іулій, Юлій), а Юлія — від Юліана (Юліанна) і Юліанія (чоловіче ім’я — Юліан). Рідковживані в сучасності імена Юліана і Юліанія мають зменшувально-пестливе звернення Яна і Ліана, котрі є самостійними іменами. Уляна, Юлія, Іулія, Юліана дуже співзвучні і родинні імена, вживаються також самостійно і незалежно один від одного.

Жіночі імена Іулітта, Улита, Джульєтта також є спорідненими іменами для Юлії, так як утворені від того ж римського родового імені Julia / Iulia, тільки від зменшувально-ласкательной його форми.

Юлія — неймовірно товариська дівчина. Дуже часто дівчата з цим ім’ям обдаровані творчими здібностями і інтуїцією.

Маленька Юля дуже непостійна в своєму настрої, до того ж вона ранима й вразлива. Досить пари хвилин, щоб з радісної дитини вона перетворилася в скривджену плаксу. Однак образа минає у дівчинки так само швидко, як і з’являється. Достатньо тільки залишити дитину в спокої.

Юля не любить поразок, вона часто сперечається і рідко визнає свою неправоту. Дівчинка сприйнятлива до чужих стpaждань. Гнітюча обстановка або шoкуючi події легко заганяють її в тривогу, навіть якщо це всього лише сюжет на телеканалі.

Юля дуже вдало вибирає собі чоловіка, який стає її сенсом життя. З чоловіком вона живе душа в душу, без складнощів і сварок. Домашнє господарство дуже швидко стає для неї головною турботою в житті. Йому вона присвячує всі свої сили і час. Гості завжди знайдуть у неї на столі зроблені нею соління й маринади, консерви і варення. Крім того, гість — завжди бажана людина в будинку Юлії. Його завжди чекатиме частування і приємна бесіда. Юля відноситься до тих чудових людей, які з радістю вислухають про ваші успіхи, не відчуваючи при цьому заздрості.

Займаючись домашнім господарством, Юлія ніколи не забуде і про свою головну пристрасть— книги. Вона багато читає сама і схиляє читати чоловіка і дітей. Взагалі вона з захопленням займається організацією сімейного дозвілля, вигадує заняття і розваги. Інше захоплення Юлії — це все надприродне. Вона твердо вірить в існування потойбічних сил.

У глибині душі Юлія досить скрита, і, уважно слухаючи співрозмовника, вона мало, що розповість про себе. У вчинках дівчина може бути надмірно обережна і нерішуча. Зовні Юлія мудра і тактовна людина, але насправді вона дуже примхлива.

Дівчина Юлія охоче займається благодійністю, здатна до безкорисливості, але ось провину свою визнавати не вміє. Юля завжди у всіх проблемах звинуватить кого-небудь іншого. Юля добра, але абсолютно позбавлена почуття самозбереження, до то того ж вона абсолютно безвідповідальна. Для неї буде великою удачею, якщо поруч з нею буде сильний і зрілий чоловік, що володіє твердим характером. Юлія з радістю підкориться такому заступництву.

Юлія стрімка в своїх емоціях. Хоча найчастіше вона енергійна і не знає упину, часом події, а вірніше, їх відсутність можуть викликати у дівчини апатію, лінь і нудьгу. У своїх пристрастях Юля дуже аристократична. Вона не конфліктує з суспільством, не любить шумних розваг.

Свою внутрішню силу Юля з успіхом може направити на що завгодно. Юля-дружина направить її на облаштування побуту, Юля-працівниця вкладе всі свої сили в досягнення поставлених перед нею завдань. Однак чекати, що вона задовольниться чимось одним марно. Замкнута в межах однієї сфери життя Юля не може впоратися зі своїми емоціями, стpaждає від депpeсії і відрази до оточуючих. Однак емоції дівчина намагається тримати в собі, веде себе безпристрасно.

Працівник з Юлії дуже непоганий. Вона сумлінна і акуратна. У межах робочого простору дівчина з відповідальністю підходить до справи, її життєлюбність і рухливість допомагають просунутися по кар’єрних сходах. По дорозі до наміченої мети, Юлія буде вимоглива до оточуючих і стійка до їх нападок Колеги можуть перейти в розряд недоброзичливців, але і друзів у дівчини завжди буде багато. Професію Юля завжди вибирає за покликанням, потім наполегливо трудиться, робить кар’єру, але ні за що не працюватиме довше ніж потрібно.

Навчання — не коник Юлі. Їй ближче професії стюардеси або психіатра. Часом навіть дівчина з цим ім’ям може відмовити від роботи, повністю присвятивши себе дому. З книг Юля пізнає світ. Може захопитися народною медициною, лікувати себе і інших. Однак лікарем не стане — вчитися довго, та й вигляд кpoві дівчині дуже неприємний.

Серед друзів Юлі багато як жінок, так і чоловіків. Вона легко спілкується з людьми незалежно від їх статі. Сама вона в приятелі нав’язуватися не буде і з чужої сторони цього не потерпить. Юлію легко образити або paнити, будь нечесний вчинок Юлія приймає занадто близько до серця. Ті ж, до кого Юлія прив’язалася, можуть бути впевнені у вірності і постійності почуттів дівчини.

Іменини: 31 травня; 29 липня.

Сумісність з ім’ям Олександр | Олексій | Андрій | Антон | Артем | Володимир | Дмитро | Євген | Максим | Михайло | Олег | Павло | Сергій | Едуард | Юрій | Ігор | Микита | Тихон

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сьогодні іменини святкують Юлії: значення імені