США внесли “ВКонтакті” в список піратських ресурсів

Російська соціальна мережа “ВКонтакті”була внесена до списку найбільших піратських ресурсів, підготовлений апаратом представника США на торгових переговорах.

Як слідує з доповіді, “ВКонтакті” сприяє поширенню файлів, які порушують авторські права, пише Gazeta.ua.

В апараті представника США на торгових переговорах позитивно оцінили кроки, які компанія зробила для припинення піратської діяльності. В 2016 році соцмережа підписала угоди з великими записуючими компаніями, істотно обмежила сторонні додатки, що дозволяють завантажувати файли з сайту, а також “експериментує з новими технологіями розпізнавання контенту”.

Наразі “ВКонтакті” як і раніше залишається “центром контрафактної діяльності”, вважають у відомстві.

Соцмережа буде перебувати в списку, поки не почне вживати заходів щодо захисту всіх правовласників, а не лише тих, з ким у неї укладені контракти.

15 травня президент Петро Порошенко продовжив санкції проти деяких російських фізичних і юридичних осіб. Санкції передбачають блокування доступу до соцмереж “ВКонтакте”, “Одноклассники” і низки інших російських IT-компаній. Із повним списком сайтів, які заблокують, можна ознайомитися тут. 17 травня указ набув чинності.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

США внесли “ВКонтакті” в список піратських ресурсів