Сурогатна мати народила двійню, але біологічні батьки від дітей відмовилися

Максим з Ольгою дуже довго вибирали спочатку клініку для ЕКО, потім сурогатну маму, а потім і наш пологовий будинок. У пологовий будинок сурогатну маму поклали заздалегідь — було заплановано кесарів розтин, так як малюки — а їх було двоє — лежали неправильно.

Сурогатна мама дуже хвилювалася перед кесаревим — причому не за себе, а за маляток. Операція пройшла успішно, на світ з’явилися дві здорові дівчинки. Тільки от чомусь до біологічних батьків не вдалося додзвонитися — ні з ранку, ні після самої операції.

У пологовому будинку Максим з’явився тільки на наступний день — і відразу пройшов до кабінету головлікаря. Вони про щось поговорили і новоспечений батько поїхав, навіть не запитавши про дітей — чим дуже сильно нас здивував. Зазвичай сурогатні батьки присутні на пологах, беруть своїх малюків на руки — а тут незрозуміло.

Але коли вийшла завідуюча і сказала переводити двійнят в палату для відмовників — все стало зрозуміло. Виявляється, біологічні батьки просто передумали забирати своїх дітей — мовляв, вони посварилися і подали на розлучення. І діти виявилися не потрібні ні батькові, ні матері.

Чесно кажучи, до тих пір, поки не підписані певні документи, вони і батьками-то цим дівчаткам не є, так що їм навіть відмову писати не довелося.

Зате це повинна була зробити сурогатна мама. Вислухавши, вона мовчки розвернулася і вийшла з кабінету.

Більше двох годин жінка мовчки просиділа в палаті, а потім встала і пішла до дитячого відділення. До своїх дітей.

Виписали маляток ми як і належить — на п’яту добу після народження. Дівчаток з їхньою мамою забрав батько. Батьків абсолютно не бентежив той факт, що у дітей чужий генетичний код.

Джерело: blyskavka

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сурогатна мати народила двійню, але біологічні батьки від дітей відмовилися