Топ-менеджер ProZorro за копійки купила елітну квартиру в центрі Донецька

Заступник гендиректора з фінансових питань держпідприємства ProZorro Тетяна Сазонова придбала елітну квартиру в центрі Донецька всього за 148 тисяч гривень. Як йдеться у сюжеті “Радіо Свобода“, квартиру топ-менеджер ProZorro купила у знайомої, що і пояснює неринкову ціну нерухомості, повідомляють “Українські новини“.

“Тетяна Сазонова прийшла працювати в ProZorro з приватного сектора в жовтні 2016 року. До цього вона з 1996 року працювала в банківському та приватному секторі на руководительских посадах”, – зазначили на держпідприємстві.

Квартиру в окупованому Донецьку Сазонова купила в 2016 році. За 250 м. кв. вона заплатила 148 тисяч гривень, або ж 5 тисяч доларів.

Як відзначають журналісти, будинок непростий і в довоєнному Донецьку вважався елітним. У одинадцятиповерховій будівлі в центрі міста всього п’ять квартир.

“Я працювала і жила в Донецьку, але була змушена виїхати. У 2016 році близька подруга, також переселенка, опинилася в скрутному матеріальному становищі. Я купила її квартиру для фінансової підтримки”, – пояснила Сазонова покупку нерухомості в Донецьку.

Однак ріелтори в окупованому місті, не дивлячись на кризу, все одно називають інші розцінки. Один метр квадратний у звичайному будинку оцінюють у 500 доларів, а квартиру площею 200 м. кв. як мінімум в $95 тис.

“Сам по собі факт такої покупки за заниженою вартістю дійсно може бути за домовленістю сторін. Якщо два учасники покупки це підтвердять, в цьому немає нічого протизаконного”, – зазначила юрист Центру протидії корупції Олена Щербан.

Тому якщо питання до Сазонової і виникнуть, то не з боку антикорупційних органів, а податкової, оскільки занижена вартість означає уникнення від податків.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Топ-менеджер ProZorro за копійки купила елітну квартиру в центрі Донецька