“Це сатанинська суть”: у Почаївській лаврі зробили скандальну заяву

У Почаївській лаврі Української православної церкви Московського патріархату назвали Всесвітню Раду Церков сатанинською організацією, а РПЦ “своєю церквою”.

Про це йдеться в зверненні до московського патріарха Кирила, пише Gazeta.ua.

Скандальне звернення написав намісник лаври митрополит Володимир (Мороз). У цьому листі він називає РПЦ своєю церквою, чим спростовує всі заяви агітаторів Московського патріархату про незалежність УПЦ МП від Москви.

“Братія Успенської Почаївської лаври звертається і переконливо просить про вихід нашої Православної Церкви з Всесвітньої Ради Церков”, – йдеться у зверненні.

Звернення ченців Почаївської лаври УПЦ МП

Митрополит просить керівництво РПЦ ізолюватися від усіх Церков, вийшовши зі складу Всесвітньої Ради Церков, що фактично означатиме відкриту конфронтацію з усіма іншими конфесіями.

“Сатанинський задум створення Всесвітньої Ради церков полягає в побудові єдиної світової лжецеркви в прийдешнє царство антихриста, об’єднаної, звичайно, не Духом Істини і любов’ю до Бога, а, навпаки, байдужістю до істини і прийняттям святого отця брехні з його уявної лжелюбовью. Документи і відеоматеріали з екуменічних зустрічей і молінь не залишають жодного сумніву в їх антихристиянській і сатанинській суті”, – зазначив ієрарх УПЦ МП.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Це сатанинська суть”: у Почаївській лаврі зробили скандальну заяву