У Дубно мама продає печиво, щоб зібрати гроші на лікування синочка – допомогти може кожен

Молода українка вірить, що її смаколики наповнять світ однорічного Матвійка звуками.

У місті Дубно Рівненської області мама продає печиво, щоб зібрати гроші на лікування маленького сина.

Однорічному Матвію Стрільчуку лікарі поставили діагноз – сенсоневральна приглухуватість (втрата слуху, викликана поразкою звукосприймаючого апарату).

Як пише “КРАПКА”, хлопчик потребує термінової операції, яка коштує майже 30 тис. євро.

Щоб заробити сину на лікування, мама Оксана – слідча Дубенського райвідділу поліції – почала пекти медове печиво і продавати його.

У Добно мама продає печиво, щоб зібрати гроші на лікування синочка (фото: Facebook/Почуй мене)

Зазначимо, що Оксана виховує двох синів. Старшому – майже три рочки. Молодшому Матвію – всього 1 рік і 3 місяці. Її чоловік працює майстром на місцевому молокозаводі.

За словами жінки, про те, що у Матвія є проблеми зі здоров’ям, навіть не здогадувалися. Більше того, коли батьки запідозрили недобре, лікарі в один голос стверджували, що їхній син абсолютно здоровий.

“Матвійко ріс звичайною дитиною. Коли до нього зверталися, один раз відреагує, інший – ні. Спершу не надавали цьому значення, бо ж для кількамісячної дитини це нормальне явище. Занепокоїлися тоді, коли старший син перекинув поличку з каструлями. Брязкіт у квартирі здійнявся такий, що аж я здригнулася. Проте Матвійко, який стояв поруч, не відреагував. Наступного дня пішли в поліклініку на обстеження. Медики запевнили, що моя дитина цілком здорова, натомість мені порадили менше довіряти інформації з Інтернету. Через кілька днів звернулися до іншого спеціаліста – він теж твердив, що все добре. Коли ж Матвійку виповнився рік, батьки повезли його на обстеження до Рівного. Тоді лікар-сурдолог і припустила, що у дитини можуть бути проблеми зі слухом. Точний діагноз поставили спеціалісти столичного ЛОР-інституту – двобічна сенсоневральна глухота. У дитини втрата слуху 100 децибел на праве вухо, і 90 – на ліве”, – згадує молода мама.

Лікарі припустили, вади слуху у хлопчика від народження. Цей діагноз підтвердили і в луцькому консульстві польського центру слуху. Сказали, щоб дитина не відставав у розвитку, прооперувати його потрібно до трьох років. До цього хлопчикові потрібно носити слуховий апарат – завдяки йому Матвій вже навчився вимовляти прості слова.

В одній із польських клінік операція коштує 29 500 євро. Це найдешевший варіант, яку вдалося знайти. Для нашої родини, на жаль, така сума не підйомна. Проте й сидіти, склавши руки, не вихід. Аби заробити хоча б якусь частину потрібних коштів, вирішила, що пектиму медове печиво і продавати його через Facebook… До цього пекла смаколики хіба що для сім’ї, тому чоловік дещо скептично поставився до такої ідеї. Сказав, якщо випічку не будуть купувати, з’їдять її з хлопчиками. Однак людям сподобалися такі запашні сердечка”, – говорить Оксана.

Хлопчик допомагає мамі (фото: Facebook/Почуй мене)

Ціна одного пряника – 20 гривень. Однак іноді буває і таке, що люди відмовляються брати здачу. Кажуть, що сім’ї Стрільчуків гроші потрібніші.

“Підтримують, що ми не просто просимо, а щось робимо для того, щоб заробити. А я, в свою чергу, безмежно вдячна їм за кожну гривню”, – розповіла мама Матвія.

Допомогти Матвію чути можете і ви. Кошти можна перерахувати на картки мами – Стрільчук Оксана Ананіївна: 5167 4901 4496 7107 (Ощадбанк); 5168 7573 4401 4909 (ПриватБанк). Телефон: 095 053 31 50.

Хлопчик потребує термінової операції (фото: Facebook/Почуй мене)

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Дубно мама продає печиво, щоб зібрати гроші на лікування синочка – допомогти може кожен