У Зарваниці освятили “Український Єрусалим” (ФОТО)

У селищі Зарваниця, що на Тернопільщині, освятили “Український Єрусалим”. Він копіює найбільші християнські пам’ятки Святої Землі. Комплекс звели на горі поруч із монастирем Студійського уставу. Будівництво тривало з літа 2014 року, повідомляє Український інтерес.

Там є Голгофа – гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа; Оливний город, де Ісус молився перед арештом; Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Спаситель підіймався на суд до Пилата. Посередині розміщена купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі. Праворуч розташовані Левові (Ліонські) ворота, одні з воріт Єрусалима, та Вежа Давида, яка є символом нескореності народу.

Участь в освяченні комплексу брав предстоятель УГКЦ блаженніший Святослав (Шевчук) та кустодій Святої Землі Фраческо Паттон. Він привіз українським прочанам частинку справжнього Єрусалима – камінь із Гробу Господнього, який стане частиною святині.

Фото: news.ugcc.ua
Фото: news.ugcc.ua
Фото: news.ugcc.ua
Фото: news.ugcc.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Зарваниці освятили “Український Єрусалим” (ФОТО)