Україна отримала приз за кращі костюми на Карнавалі культур в Берліні

Україна стала володаркою призу за кращі костюми на Карнавалі культур-2019 у Берліні.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Журі відзначило наші костюми як “якісні та вражаючі”. Ми шукали їх у колекціонерів, дизайнерів, як тут, так і в Україні”, – розповіла агентству засновниця Групи “Культура”, одного з організаторів акції, Катерина Рітц-Ракул.

Всього переможців визначили у 6 номінаціях.

Україна вдруге бере участь в Карнавалі. З українськими національними костюмами, танцями і музикою берлінців та гостей столиці познайомили в цей раз більш як 50 представників громади, включаючи танцювальний колектив з Мюнхена. Прохід супроводжувала сучасна українська музика, керував якою ді-джей з 8-метрового карнавального автомобіля. Сильне пожвавлення у публіки викликала “кричалка” “UkraineNow- UkraineWow!”.

Всього в Карнавалі взяли участь 74 групи, 4400 професійних і самодіяльних артистів, півсотні автомобілів-трибун. Подивитися на яскраве дійство на вулиці німецької столиці вийшло близько мільйона людей. Охороняли дійство півтори тисячі поліцейських. У Берліні на цілий день було перекрито ряд вулиць.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Україна отримала приз за кращі костюми на Карнавалі культур в Берліні