Українців попередили про аномально спекотне літо

У червні температура повітря буде вищою за норму на 1-1,5 градуса на всій території країни. У липні очікується аналогічна ситуація.

З червня по серпень у всіх областях країни очікується спекотна погода, з перевищенням температурної норми до 2,5 градусів. Про це повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, передає Корреспондент.net..

За його словами, в Україні вже настало метеорологічне літо, тобто, стійкий перехід середньодобової температури через позначку в +15 градусів.

У червні температура повітря буде вищою за норму на 1-1,5 градуса на всій території країни. У липні очікується аналогічна ситуація, тільки на Прикарпатті це відхилення буде ще більшим – спекотніше за норму на 2-2,5 градуса. У серпні найспекотніше буде в західних областях, на решті території країни – до 1,5 градусів вище за норму.

“Це на все літо, на три місяці. Це температура або вища від норми, або значно вища за норму. Особливо це стосується центральних і південних регіонів України”, – додав він.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Українців попередили про аномально спекотне літо