В окупованому Донецьку терористи закликали захопити Маріуполь

28 жовтня в окупованому терористами Донецьку пройшов так званий “антифашистський мітинг” з нагоди Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, а також 70-річчя суду, який відбувся в Донецьку в жовтні 1947 року над воєначальниками німецької армії, пише 24 канал.

Як повідомляє ресурс “Новини Донбасу”, в центрі міста біля пам’ятника полковнику Гринкевичу зібралося близько 50 осіб, здебільшого студенти. Крім того, на заході були присутніми військові та члени сепаратистських організацій.

Зауважимо, що перед початком акції студентам роздали плакати з гаслами: “Хунту – до відповіді”, “Маріуполь чекає на нас”, “Діди перемогли, і ми переможемо”, “Зупинимо фашизм”, “Маріуполь + Донецьк = ДНР”, а дітям видали квіти.

Під час мітингу спікери розповідали про події німецької окупації та засуджували проведення Антитерористичної операції на території Донбасу, а після його завершення представник так званої “ДНР” зібрав у студентів плакати, а самих студентів попросили сфотографуватися біля пам’ятника.

“У мітингу взяли участь жителі міста, представники громадськості, ветерани, а також жителі Маріуполя та інших міст, тимчасово підконтрольних Україні. Люди відкрито висловлювали свою позицію щодо українського націоналізму, проводили історичні аналогії, закликали громадськість до боротьби з сучасними проявами фашизму”, – так описує захід прес-служба псевдореспубліки.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В окупованому Донецьку терористи закликали захопити Маріуполь