Варення-п’ятихвилинка з будь-якого виду ягід: жодного тривалого варіння, всі вітаміни на місці!

Ти чекаєш  початку сезону дешевих ягід так само, як і я, щоб почати з розмахом варити варення? В цьому процесі є щось майже містичне, коли стоїш біля плити і помішуєш ложкою варення (обов’язково дерев’яною!).

Полуниця, вишня, смородина, малина … неймовірно! Баночки рівними рядами поступово заповнюють полички в комірчині.

Не подумай, що ми закликаємо тебе перетворювати квартиру в філію консервного заводу! Але як же це чудово: взимку, попиваючи чайок, поласувати запашним десертом з банки …

У наше божевільне століття постійного дефіциту часу рецепти бабусь і мам, коли варення варили довго, втрачають свою актуальність. Хочеться зробити все швидко, щоб раз, два — і готово! Ось тут і згадуєш про знамените варення-п’ятихвилинку, яке можна приготувати з будь-яких ягід.

Чим менше варення вариться, тим воно корисніше, ягоди зберігають свій смак, форму і аромат. Для рецепту, наведеного нижче, ідеально підходять малина, смородина, полуниця, вишня.

Складові:

  • Ягоди — 1 кілограм
  • Цукор — 1 кілограм
  • Лимонний сік — 4 столові ложки

Приготування:

Стиглі ягоди перебери і вимий, вишні почисти від кісточок. Засип цукром і залиш на ніч в холодильнику домашні заготовки.

Вранці каструлю з ягодами постав на невеликий вогонь і, помішуючи, доведи до кипіння. Після закипання додай лимонний сік і вари ще 5 хвилин.

Розлий варення гарячим в стерилізовані банки і закрий. Для мене найзручніше використовувати банки об’ємом 250 мл. Поки варення булькає, кришки кип’ячу, а банки стерилізую в мікрохвильовці.

Закриті банки з варенням переверни верх дном і загорни на кілька годин до охолодження.

Приблизний результат готового продукту залежить від ягід: з малини, полуниці, смородини — 1 л, з вишні — 1,6 л (за рахунок великої кількості соку). Перевірено: домашні заготовки прекрасно зберігаються в умовах міської квартири поза холодильником, не киснуть і не вибухають.

Допоможіть подругам відкрити сезон заготівель, поділися з ними рецептом!

Джерело: Пошепки

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Варення-п’ятихвилинка з будь-якого виду ягід: жодного тривалого варіння, всі вітаміни на місці!