Володимир Кличко вважає Україну та Росію “братніми народами”

Колишній чемпіон світу з боксу Володимир Кличко назвав українців та росіян “братніми народами”, війна між якими вже невдовзі припиниться

Про це він заявив в інтерв’ю німецькому діловому часопису Brand Eins, пише Tribuna.com.

“Я переконаний в тому, що відносини між нашими країнами скоро покращаться. І після цього багато хто буде питати себе, як могло дійти до такого, що братні народи опинилися в стадії війни. Що один з них напав, а інший був змушений захищатися. У тому, що цей час настане, я не сумніваюся”, – зазначив він.

Окрім того, спортсмен та громадський діяч виступив за “поганий мир”, за рахунок якого в Україні можен розпочатися потужне економічне відродження.

“Коли замовкнуть гармати на сході, українська економіка переживе велике зростання. Ми зробимо величезний крок вперед в порівнянні з іншими сусідами. У цьому в мене немає сумнівів. І це станеться набагато швидше, за три-п’ять років. У України настільки великий потенціал, про який інші країни могли б тільки мріяти. Україна – це міст між Європою і Азією, тому по-іншому і бути не може. Потрібно лише, щоб на сході перестали стріляти. Як дуже правильно говорять: поганий мир кращий за добру війну”, – сказав Кличко.

Що ж стосується поточних досягнень України, то, як він зазначив, попри війну, українці отримали безвіз з європейськими країнами.

“У той час, коли на сході триває війна, не можна говорити “добре”. Але є і позитивні сторони. Складні часи об’єднують людей. Те, що українці починаючи з цього літа можуть без віз їздити до Європейського Союзу, однозначно гарний розвиток подій. Ми знаходимося в тій фазі, коли ми тільки народжуємося як країна, як нація, як суспільство. Це болючий процес. Але я – оптиміст”, – зазначив Кличко.

Джерело: Еспресо

Коментарів: 1
  1. Володимир

    Поважаю В. Кличка, як спортсмена… Але, якщо п. Володимир так любить свій братній народ, то нехай попросить його, щоб він залишив в спокою Україну і зупинив цю ,, братську,, війну…

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Володимир Кличко вважає Україну та Росію “братніми народами”