Багатий батько вирішив провчити сина і відвіз його в село до бідняків. Закінчення експеременту змусило батька онiмiти…

Діти знають лише те, чого їх навчають, у них мало власного досвіду, ось і виходить, що основу для майбутнього ставлять ті, хто їх виховують – батьки. Тому батьки повинні розширювати свій кругозір, щоб було чого вчити дітей, розповідає Ukr.Media.

Одного разу батько вирішив навчити свого сина життєвим урокам. Просто він хотів показати, що вони добре живуть, і вирішив відвезти дитину на ферму.

Батько думав, що ця поїздка навчить сина цінувати те, що у них є і зробить його більш цілеспрямованим і заповзятливим в майбутньому. Хлопчик порівняв їх будинок з фермою, але прийшов до зовсім несподіваних висновків…

Його батько все життя працював, щоб заробити капітал. Чоловік почав все з нуля, але він хотів, щоб його син просто побачив це, і щоб йому самому не довелося проходити через всі тяготи. Чоловік хотів, щоб син зрозумів величезну різницю між бідними і багатими.

І ось одного разу він вирішив відвезти сина до однієї бідної сім’ї, щоб син побачив, як вони живуть. Вони провели в сім’ї декілька днів і ночей.

Хлопчик працював, рано лягав і рано вставав, не користувався телефоном і комп’ютером.

Коли вони їхали назад, батько запитав сина, чи сподобалося йому все це?

– Тату, це було здорово, — відповів хлопчик.

Батько був радий такій відповіді.

-Ти побачив, як живуть бідні? — запитав батько, думаючи, що хлопчик почне розповідати про те, як добре вони живуть, на відміну від бідних.

-Ах, так! — сказав синок

-Так що ж нового ти дізнався для себе? — запитав батько.

Син відповів:

– Я побачив, що у них 4 собаки, а в нас 1. У нас басейн довжиною 4 метри, у них безкрайній струмок. Ми встановили ліхтарі в саду, а у них в небі горять зірки. Наш двір закінчується воротами, а їхній двір не знає кінця. У нас є трохи землі, у них же безкраї поля, навколо нашого будинку – стіни, які захищають нас від ворогів, а у них є друзі, які тут же поспішають на допомогу»

Батько буквально онiмiв. Зрештою, ця поїздка виявилася корисною і для нього самого.

Потім син додав:

– Ця поїздка показала мені, які ми насправді бідні.

Ви коли-небудь замислювалися над такими питаннями? Хіба щастя – це матеріальне багатство? У кожного з нас своя точка зору, не можна дорікати іншим у чомусь, але, думаю, що історія цього хлопчика буде і нам відмінним уроком! Йому вдалося розгледіти все найцінніше, що є в житті.

Іноді нам всім треба стати трішки дітьми, щоб прийняти довколишній світ таким, який він є і забути про стереотипи!

Коментарів: 3
  1. Михайло Даник

    Гарна й ПОВЧАЛЬНА ІСТОРІЯ… Варто деколи подивитися на Себе й на ТЕ, що Ти зробив – трошки “зі сторони”… Тобто – САМОКРИТИКА повинна бути у встому, нехай і не виголошена привселюдно ! Задумуватися треба не після ЗРОБЛЕНОГО, а краще – ДО !!! Більше ТОЛКУ !!!

  2. Олег

    Все у цьому світі є відносне. Дуже повчальна притча.

  3. Світлана

    Так, повчальна історія. Але якби більшість багатих батьків так поступали, а діти усіх багатих батьків були такими, світ був би кращим. До такого висновку приходять одиниці.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Багатий батько вирішив провчити сина і відвіз його в село до бідняків. Закінчення експеременту змусило батька онiмiти…