До України приїде Вселенський патріарх Варфоломій

На запрошення Президента України Петра Порошенка до Києва на святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України прибуде делегація з Константинополя від Вселенського патріарха Варфоломія, інформує Ukr.Media.

Про це повідмляється на сторінці у Facebook Української помісної православної церкви.

“Вселенський патріарх Варфоломій і перші особи інших помісних православних церков проігнорували запрошення УПЦ МП на святкування 1030-річчя Хрещення Русі-України. Проте не відмовив Президентові України – повноважна делегація від Церкви-матері в Україні на свято все ж таки буде”, – йдеться в повідомленні.

У той же час відзначається, що інші помісні православні церкви, “щоб витримати вже усталений “церковно-дипломатичний протокол, відправляють до Росії свої делегації на максимально можливому низькому рівні.

З нагоди святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі 27 та 28 липня у Києві будуть проведені молебні і організовані хресні ходи від православних церков Київського та Московського патріархатів.

Святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі-України буде проходити згідно з указом Президента від 8 серпня 2017 року.

19 липня на засіданні Оргкомітету з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України віце-прем’єр-міністр Павло Розенко повідомив, що на святкування ювілею хрещення Русі-України запрошені іноземні гості, представники православних і католицьких церков світу, зокрема офіційна делегація Вселенського патріархату, представники українських церков у діаспорі.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

До України приїде Вселенський патріарх Варфоломій