Хорватська компанія пробурить 12 газових свердловин на Полтавщині

ПАТ “Укргазвидобування” підписало два контракти з хорватською Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd на буріння дванадцяти нових свердловин у Полтавській області. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує “Український інтерес

“Це перший в історії найбільшої газовидобувної компанії України проект, який виконує іноземний підрядник із застосуванням надсучасного бурового обладнання”, – зазначив керівник уряду.

“З одного боку, цей проект є результатом наших зусиль щодо залучення інвесторів та розширення ділової співпраці з європейським бізнесом, про що йшла мова в тому числі і під час мого недавнього візиту до Хорватії”, – додав він.

За словами Гройсмана, завдяки таким проектам Україна посилює власний економічний потенціал.

“В даному випадку – проект сприятиме вирішенню завдання досягнення енергетичної незалежності за рахунок збільшення власного газовидобутку”, – зазначив Прем’єр-міністра.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Хорватська компанія пробурить 12 газових свердловин на Полтавщині