Коридор затемнень 2018: чому варто бути обережними до 15 лютого та чого не можна робити

З 31 січня по 15 лютого ми можемо спостерігати явище, яке астрологи називають «коридор затемнень». Почалося воно місячним затемненням під час повного місяця в знаку Лева і завершиться частковим сонячним затемненням 15 лютого в 22.52 за київським часом у Водолії. Нинішній коридор затемнень, за словами астрологів, може вплинути на подальші 18 років вашого життя.

Це будуть складні і емоційно напружені два тижні. І найголовніша порада астрологів: не приймайте в цей час ніяких доленосних рішень. Не поспішайте рвати старі зв’язки: міняти роботу або розлучатися. Зруйнувати все зараз особливо легко, але швидше за все потім ви про це пошкодуєте, а виправити щось буде практично неможливо. При цьому коридор затемнень дає нам шанс на зміни, про які ми давно мріяли.

Зараз потрібно проявити усвідомлення, коридор затемнень час фaтaльних збігів і нeщaсних випaдків. Як це не дивно звучить, постарайтеся не бути активним учасником свого життя, спостерігати за ним немов з театральної ложі, прислухайтеся до своєї інтуїції. Постарайтеся поставитися до всього що відбувається філософськи, як до життєвого уроку – негативний настрій погіршує стан справ і наслідки від того, що сталося.

Будьте поблажливі до оточуючих, адже затемнення впливає і на них. У зв’язку з цим виникають побутові та робочі конфлікти, неуважні водії, юридичні суперечки. Постарайтеся по можливості в усе це не вплутуватися, відсторонитися. Не приймайте з гаряча важливих доленосних рішень, які призведуть до серйозних змін у житті.

При цьому бажання приймати радикальні рішення в тому, що стосується фінансів, робочих моментів або особистих взаємин, буде тільки посилюватися, емоційний стан буде нестабільним, а логіка давати збої. Навіть якщо вам здається, що ви все добре обміркували і зважили, і, наприклад, розлучення єдиний вихід із ситуації, відкладіть остаточне ухвалення рішення на потім. Все що трапляється в цей час змінити вже буде фактично неможливо.

Хочете втратити людину назавжди – посваріться з нею в цей період. Якщо ви все ж вирішили з кимось розлучитися, зробіть це тактовно з повагою до почуттів іншого, не забудьте подякувати йому (подумки або в слух) за спільний досвід, дайте йому право на його власну думку, яка може розходитися з вашою.

Постарайтеся також утриматися зараз від серйозних витрат і вкладень коштів у нові проекти, не вплутуватися в авантюри, а також придбати нерухомості. Це загрожує несподіваними втратами. Краще в цей час розрахуватися з боргами або відкладати заощадження.
При цьому коридор затемнень – прекрасна можливість позбутися від того, що вас давно обтяжує – шкідливих звичок, залежностей, суджень.

Наприклад, зараз буде набагато простіше кинути палити, ніж будь-коли. Що стосується здоров’я – зараз можуть загостритися хронічні захворювання. Також стежте за якістю харчування – підвищується ризик різного роду отрyєнь. А від aлкoгoлю зараз краще відмовитися зовсім. Навіть незначні дози можуть призводити до підвищення імпульсивності, конфліктів і скандалів, а також до інтoксикaції.

Постарайтеся повноцінно відпочивати, достатньо спати, сходіть на масаж або СПА-процедури. Також протягом усього коридору особливе значення варто приділити духовним практикам і медитації.

Сонячне затемнення 15 лютого стане важливим поворотним моментом у нашому житті, саме час перегорнути сторінку і почати нову главу. Сьогодні важливо намітити, а можливо і записати свої цілі, закласти свою програму на майбутнє. Будьте амбітні і не бійтеся планувати. Ось тепер починайте приймати рішення і пожинати плоди коридору затемнень. Кожен отримає те, що він заслужив. Усвідомленості вам і внутрішньої гармонії. Бережіть себе і своїх близьких.

Джерело.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Коридор затемнень 2018: чому варто бути обережними до 15 лютого та чого не можна робити