Молитва Господу на благословення будинку перед Новим роком

До Вашої уваги сильна молитва на благословення будинку, яка захистить всіх мешканців будинку:

Молитва.

«Нехай Господь благословить нас і збереже Всемогутній і Милосердний Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий.

О найсолодший Ісусе Христе, Всемогутній Царю Неба і землі, Сину Бога Давидового, Ісусе, заради нас poзп’ятий на Хресті, змилуйся над нашою обителлю (нашим будинком), бережи усіх, хто живуть в ній.

Хай буде Твоє благословення, Господи, супроводжувати нас всюди, хай освятить Дух Святий думки і серця наші; Всемогутність Його всюди, у всякому місці: все, що знаходяться в нашій обителі (нашому будинку), хто до нас входить і виходить від нас, хай благословить Пресвята Трійця і збереже від усякого зла, щоб ніщо не чисте не наблизився до нас.

Ім’я Господа Ісуса Христа з дев’ятьма чинами ангелів хай стануть на захист цій обителі. Хай Своїм Материнським Покровом Пресвята Діва Марія, та Святі Апостоли охороняють дім цей: благополуччя її затвердять і зміцнять Святі Євангелісти. Хрест Господа нашого Ісуса Христа хай буде покрівлею їй, цвяхи Господа нашого Ісуса Христа хай будуть її захистом; вінець Господа нашого Ісуса Христа хай буде її покровом.

Пресвята Діво Маріє, Святий праведний Йосипе та всі святі, Ангели Хранителі, благайте Господа Ісуса Христа, хай збереже цю обитель від грому, блискавок, вогню, граду, повені, напaду злих людей, нужди, зневіри, єресі, вiйни і всякого нещастя, що загpожує душі і тiлу: в цьому хай допоможе нам Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий. Амінь.

Сподоби, Господи, в день цей без гріха зберегтися нам.

Господи помилуй (3 рази).

Амінь.

Молитва.

До тебе молимося, всемогутній Боже, за цей дім і за тих, що живуть у ньому, і за речі, і щоб ти зволив їх благословити, і освятити, і розмножити в ньому всякі блага. Подай їм, Господи, достаток з небесної роси, і з земних благ — життя, і їх бажання твоїм милосердям приведи до благого завершення.

Отож, із нашим входом зволь благословити й освятити цей дім, так як ти благоволив благословити дім Авраама, Ісаака і Якова. У стінах дому цього хай мешкають ангели твого світла і хай оберігають тих, що живуть у ньому. Бо твоя є сила і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Відвідай, молимось до тебе, Владико, цей дім і далеко від нього віджени всі затії диявoла. Хай твої святі ангели мешкають у ньому, захоронюючи його в мирі, і хай твоє святе благословення буде тут завжди. Обережи, молимось до тебе, Владико, від пожару, від бурі, від пoгибeлі, пошесті, недуг, від усіх ворожих бід і нaпaдів, щоб дім тих, що на тебе надіються, був без журби.

Бо тебе хвалять усі небесні сили і тебе славить усе сотворіння на віки віків. Амінь.

Молитва.

Всемогутній Боже, щиро молимося до Тебе за будинок цей (квартиру цю) і за тих, хто живе в ньому (ній) і за майно, яке дозволиш поблагословити і всякі блага в ньому примножити.

Подай їм, Господи, достаток від роси Небесної та від земних благ – життя, і їхні бажання приведи Твоїм Милосердям до щасливого завершення. З нашим приходом дозволь будинок цей (квартиру цю) благословити, так як Ти поблагословив дім Авраама, Ісаака та Якова.

Нехай же в стінах цього будинку (цієї квартири) перебувають Ангели Твої Святі і стережуть мешканців його (її). Бо Твоя є Сила і Слава, Отця і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Молитва Господу на благословення будинку перед Новим роком