“На все життя запам’ятаю” – звільнений з полону розповів про обмін

Звільнений з полону Владислав Овчаренко розповів про процес обміну.

“Я до останнього моменту думав, що він зірветься по-любому. Тому що нас привезли вже о 11:00 на нуль, і з 11:00 до 14:00 ми просто стояли в очікуванні дива . Нам ніхто нічого не говорить, нічого не відбувається. Була інформація, що о 12:00 обмін сам повинен відбутися, а вже 14:00; ми розуміємо, що щось не так. Настрої були погані”, – розповів він в інтерв’ю “112”, пише Gazeta.ua.

“Потім, слава богу, нас везуть на нуль. Проїжджаємо блокпост наш, український, бачу прапор наш, український, і розумію: напевно, я сплю, цього не може бути, все, як у казці.
Проїжджаємо другий блокпост. Думаю: все, походу, вдома. І коли вже зупиняємося на майорських, в логістичному центрі; кажуть: ну все, хлопці, давайте, виходимо. Коли я вже бачу – навколо наші хлопці, наші військові, наші шеврони українські, український прапор висить. Це момент такий… на все життя, напевно, запам’ятаю”, – каже Овчаренко.

21-річного Владислава Овчаренко і 20-річного Артема Ахмерова в Луганську за те, що вони палили прапори ЛНР і фотографувалися з символікою кольорів українського прапора. Пізніше їх засудили до колонії суворого режиму за “шпигунство на користь України”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“На все життя запам’ятаю” – звільнений з полону розповів про обмін