“Не знаєш російської – іди і вчи, націоналісте”: у Львові в поїзді розгорівся мовний скандал – провідниця нагрубила пасажиру

У Львові в поїзді “Миколаїв – Івано-Франківськ” розгорівся мовний скандал: там провідниця відмовилася розмовляти з пасажиром українською мовою й нагрубила йому.

Інцидент стався 21 липня, пише на своїй сторінці у Facebook пасажир Ярослав Попович. Фото провідниці Ніни Вакулик він опублікував під своїм постом.

“Звертається до мене російською: “Ваш квиточок і документи”. Прошу її обслуговувати мене українською. Вона реагує агресивно: “Хто таке сказав, що я повинна обслуговувати українською? Української мови я не знаю, вчити не буду, буду обслуговувати російською. Не знаєш російської – іди і вчи, націоналісте”, – передав діалог Попович.

За його словами, він звернувся до начальника поїзда, той теж визнав поведінку провідниці неприпустимою.

“Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її у депо. Крім того, обов’язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками”, – відповів начальник. Пізніше він вийшов до провідниці та заявив, що переведе її на іншу посаду, поки та не вивчить українську.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Не знаєш російської – іди і вчи, націоналісте”: у Львові в поїзді розгорівся мовний скандал – провідниця нагрубила пасажиру