Полк “Азов” на лінії фронту вже має летальну зброю зі США – BellingCat

Дослідницький проект BellingCat анонсував статтю у новому випуску Minsk Monitor про наявність у полку “Азов” летальної зброї американського виробництва.

Про це провідний дослідник проекту BellingCat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер написав у своєму Твітері. Пише ТСН.

“Чимало галасу навколо офіційної угоди США щодо продажу “Джавелінів” Україні, але на лінії фронту на Донбасі батальйон “Азов” вже має виготовлене у США летальне озброєння. Стежте за новим випуском  #MinskMonitor”, – зазначив Толер.

Нагадаємо, наприкінці грудня AP з посиланням на американський чиновників повідомляв, що адміністрація Трампа затвердила план надання Україні летальної зброї.

Згідно з планом, нове озброєння включає американські протитанкові ракети “Джавелін”, яких Україна давно прагнула, щоб посилити захист проти танків, які прокотилися через Східну Україну під час бойових дій, які забрали життя 10 тисяч осіб із 2014 року.

Також повідомлялося, що сенат США схвалив проект закону про “Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони”, який містить дозвіл на виділення 350 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні. Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.

Так, до документа, включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави.

 

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Полк “Азов” на лінії фронту вже має летальну зброю зі США – BellingCat