Порошенко зустрівся з Трампом. Стало відомо, про що говорили президенти

Серед іншого лідери держав обговорили стратегію США на майбутній зустрічі Трампа з Путіним.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з американським колегою Дональдом Трампом на полях саміту НАТО в Бельгії.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook український політичний аналітик Павло Нусс.

“Незважаючи на скасування більшості двосторонніх зустрічей американського президента, його переговори з Порошенком відбулися”, – наголосив він.

За даними Нусса, під час двосторонніх переговорів-консультації президенти обговорили, окрім усього іншого, політико-оборонні відносини між Україною і США, а також стратегію США на майбутній зустрічі Трампа з Путіним.

“Зустріч Трампа з Порошенком, в першу чергу, свідчить про те, що Сполучені Штати Америки і Україна є стратегічними партнерами, і це партнерство та спільні цінності не можуть нівелюватися в інтересах Москви”, – сказав він.

Нагадаємо, 11-12 липня у Брюсселі триває щорічний саміт лідерів країн-членів НАТО. На другий день заплановано проведення спільного засідання комісії НАТО-Україна-Грузія, а також зустріч членів Альянсу із країнами-партнерами.

За результатами першого дня лідери країн НАТО ухвалили спільну декларацію, в якій закликали Росію вивести війська з Донбасу, Україну – виконати умови Венеціанської комісії щодо мовної статті освітнього закону, підтвердили невизнання російської анексії Криму. Також члени Альянсу домовились про створення Ініціативи готовності, засудили дестабілізаційні дії РФ, висловили занепокоєння ситуацією з хімічною зброєю та війнами на Близькому Сході, підтримали денуклеаризацію КНДР. Наостанок НАТО домовилось розпочати переговори про вступ з новим членом – найближчим часом до Альянсу може приєднатись Македонія.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Порошенко зустрівся з Трампом. Стало відомо, про що говорили президенти