Центр Львова огорнув дим: чого вимагають протестувальники (фото)

У націоналістів – учасників акції під Львівською облрадою, що проходила 30 травня, представники Нацполіціі проводили обшуки

Як повідомив керівник ПП “Національний корпус” Назарій Кравченко, обшуки проходили з ранку 4 серпня у багатьох учасників акції, які живуть у Львові та Івано-Франківську і стосуються їх участі в пікеті.

Сьогодні патріоти протестували під обласної прокуратурою.

“Переслідування українських націоналістів за політичними мотивами один з методів влади дискредитувати націоналістичний рух. Поліцейське свавілля, незважаючи на реформу, далі продовжує існувати.
А обшуки, затримання та брехливі звинувачення – звичний для влади спосіб перешкодити патріотичним сили міняти цю країну.
Саме тому, завтра, о 8:30, під прокуратурою активісти Національного Корпуси проведуть пікет і марш проти політичних репресій і поліцейського свавілля. Влада повинна знати, що ми нікого просто так не віддамо і завжди будемо триматися разом, тому що разом – ми сила. Запрошуємо всіх прийти і підтримати націоналістів! “, – повідомляли активісти.

Нагадаємо, експерт розповів про двох силах, які можуть розгойдати владу восени. “Колон буде дві, наскільки я розумію. Перша – це «Рух Нових сил», «Справедливість», «Хвиля». З іншого боку – праві, які підписали меморандум. Тобто «Правий сектор», Національний корпус і ВО «Свобода». Вони оголосили, що з осені починають тотальну блокаду російського бізнесу в Україні “, – заявив політолог Назар Приходько.

Також люди в балаклавах і зі зброєю увірвалися в підприємство Ахметова.

Джерело: Politeka

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Центр Львова огорнув дим: чого вимагають протестувальники (фото)