Україна на космічних ракетах заробила 4,6 млрд грн

Підприємства ракетно-космічної галузі України заробили за минулий рік 4,6 млрд грн.

Такі дані наведені у звіті голови Державного космічного агентства України (ДКАУ) за 2017 рік, розміщеному на сайті українського космічного відомства, пише Gazeta.ua.

Загальний обсяг валової продукції склав понад 5,4 млрд грн.

В даний час в управлінні ДКАУ знаходиться 26 підприємств і організацій космічної галузі. У держбюджеті на 2017 рік на фінансування космічної галузі було передбачено 2,91 млрд грн, що на 14,2% менше, ніж в 2016 році.

В загальному обсязі фінансування 61,5% коштів по лінії загального фонду передбачено на виконання боргових зобов’язань за залученими раніше кредитами на реалізацію міжнародних галузевих проектів.

За підсумками першого півріччя 2017 року завантаження потужностей підприємств космічної галузі склала 30,9%, що на 3,2% менше аналогічного періоду 2016 року.

Україна зможе створити важку ракету-носій з механізмом багаторазового використання за 3-5 років, і такі напрацювання у нас вже є. Про це каже голова Державного космічного агентства Павло Дегтяренко.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Україна на космічних ракетах заробила 4,6 млрд грн