В Харкові затримали організатора “ХНР”

У Харкові затримали чоловіка, який організував групу людей для створення у регіоні злочинної організації за прикладом “ДНР” та “ЛНР”, пише «Znaj.ua».

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко на сторінці у Facebook. Він зазначив, що затриманий сивий сепаратист випромінював шалену лють до України. Під час затримання від сміявся наче Моріарті та обіцяв найближчим часом вийти на свободу.

“Його підлеглі кажуть, що він віртуозно вмів переконувати. Жінкам надсилав фото вбитих на Донбасі дітей, чоловікам розповідав про світле майбутнє в обіймах Росії. З них швидко сколотив підпільну організацію, яка мріяла взяти реванш за мертвонароджену в 2014 “Харківську народну республіку”, – написав Цаплієнко.

Журналіст висловив занепокоєння, що затриманий чоловік дійсно найближчим часом може опинитись на свободі, однак висловив сподівання, що харків’яни, які свого часу захистили місто від темряви, не дозволять злочинцям взяти реванш.

Автор матеріалу: Антон Дорошенко

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В Харкові затримали організатора “ХНР”