Вінки у формі серця й пелюстки квітів на дорозі: опублікували фото прощання із загиблою медсестрою

Із загиблою 23-річною медсестрою Сабіною Галицькою попрощалися 23 лютого в селі Бастова Рудня на Житомирщині.

Про це пише Gazeta.ua.

“В той день Сабіна поїхала до стареньких у село: комусь тиск поміряти, комусь таблетки дати, завезти противірусні препарати. Так сталося, що була засідка, і на цьому обірвалося життя Сабіни “, – сказав Петро Бойчук, заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення на церемонії прощання.

Фото: Оксана Трокоз
Фото: Оксана Трокоз
Фото: Оксана Трокоз
Фото: Оксана Трокоз

Додав, що 20 лютого Галицька разом з іншими військовими їхала в село Катеринівка, що поблизу Золотого на Луганщині.

“Вона, бідненька: їдуть хлопці, як я їх кину, як я можу не їхати. Вони кров’ю спливають, я, каже, не можу. Я повинна рятувати їх швидше”, – розповіла баба загиблої Галина Радчук.Жінка згадала, як Сабіна останнього разу приїжджала додому на Різдво і хвилювалася за своїх бійців.

“Вона говорила: ми на другій лінії, у нас тут навіть взагалі не чути, що стріляють. А часом чуєш в телефон, що стріляють, то каже – це ми на полігоні, у нас навчання йдуть”, – розповіла мати загиблої Тетяна Галицька.

Вбита 20 січня 2018 року медик Сабіна Галицька 4,5 місяців рятувала поранених бійців на передовій і мріяла вступити до університету.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вінки у формі серця й пелюстки квітів на дорозі: опублікували фото прощання із загиблою медсестрою