Закон про курс Києва у НАТО набуде чинності 9 липня

Офіційна газета Верховної Ради “Голос України” в суботу опублікувала закон, який закріплює пріоритетність членства України в НАТО. Про це повідомляє «сайт BBC Україна».

Таким чином, закон набуде чинності у неділю, 9 липня.

Документ про зовнішньополітичний курс України, де пріоритетом вказано вступ України до НАТО, Верховна Рада ухвалила місяць тому.

При цьому фракція “Опозиційний блок” не голосувала в повному складі.

У законі передбачено, що основними засадами зовнішньої політики є поглиблення співпраці з Північноатлантичним альянсом з метою набуття членства у цій організації.

5 червня 29-м членом альянсу офіційно стала Чорногорія. Той крок офіційної Подгоріци супроводжувався масивним тиском з боку Росії, яка звинувачує Північноатлантичний альянс в експансії.

Хоча офіційні представники альянсу наголошували, що двері НАТО відкриті для всіх країн, які відповідають критеріям членства, конфлікт на Донбасі й незавершеність процесу реформ в Україні, зокрема, брак поступу у боротьбі з корупцією, віддаляють таку перспективу.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Закон про курс Києва у НАТО набуде чинності 9 липня