Коломойський: мені не потрібен ПриватБанк, але хай держава поверне $2 млрд капіталу

Український олігарх та колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський заявив, що не прагне повернути банк у свою власність, але вимагатиме отримати від держави компенсацію «за незаконну націоналізацію банку», зокрема планує повернути 2 мільярди доларів капіталу банку.

Про це Коломойський повідомив в інтерв’ю «Економічній правді», пише hromadske.ua.

«Мені не зрозуміла позиція держави. Вони хочуть залишити собі ПриватБанк? Нехай лишають. Мені потрібен не ПриватБанк. Але там лежало 2 мільярди доларів капіталу. Нехай повернуть, і немає питань», — повідомив Коломойський.

Він додав, що не очікує, що зможе досягти справедливого рішення в українських судах щодо стягнення компенсації з держави на свою користь до зміни влади та вибору нового президента. Водночас олігарх «готовий почекати», адже для нього « це не питання життя та смерті».

«Приват — це тягар для держави. Вона не знає, що з банком робити», — заявив Коломойський, додавши, що поганий кредитний портфель банку — це не вина його колишніх власників, а результат поганого менеджменту нового керівництва банку.

Водночас олігарх не виключив, що вимагатиме компенсацію від держави не у розмірі 2 мільярдів доларів (капіталу, який він як співвласник вніс до банку), а набагато більше, для отримання компенсації «моральної шкоди».

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Коломойський: мені не потрібен ПриватБанк, але хай держава поверне $2 млрд капіталу